UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Art :) - Nie chlam, nad chlamy. Nie kupuje niemieckich szrotow bo sa toporne i siedzi sie w nich jak na taborecie.

Bhima333

Anuluj