UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Art :) - Nie chlam, nad chlamy. Nie kupuje niemieckich szrotow bo sa toporne i siedzi sie w nich jak na taborecie.
Bhima333
@Art :) - Nie chlam, nad chlamy. Nie kupuje niemieckich szrotow bo sa toporne i siedzi sie w nich jak na taborecie.
Bhima333