Wybrany wątek opinii
nawet sklepu się tu nie opłaca otwierać dla niektórych sieci.
takie miasto jak i portel-ogłozenia typu sprzedam używane słoiki i artykuł nareszcie weekend wiszący do wtorku. kpina.
Do moderacji
Odpowiedz
30
40
@misiek778 - Co ty łykasz
Do moderacji
Odpowiedz
4
3
@misiek778 - Misiek778 czy ty pacanie przeczytałeś artykuł ze zrozumieniem?
Do moderacji
Odpowiedz
1
0
@misiek778 - Bo netto wykupiło tesco, ale innej sieci opłaca się tu postawić market
Do moderacji
Odpowiedz
0
0