Wybrany wątek opinii

nawet sklepu się tu nie opłaca otwierać dla niektórych sieci. takie miasto jak i portel-ogłozenia typu sprzedam używane słoiki i artykuł nareszcie weekend wiszący do wtorku. kpina.
misiek778 (2020.07.20)
@misiek778 - Co ty łykasz
(2020.07.20)
@misiek778 - Misiek778 czy ty pacanie przeczytałeś artykuł ze zrozumieniem?
(2020.07.20)
@misiek778 - Bo netto wykupiło tesco, ale innej sieci opłaca się tu postawić market
(2020.07.21)
Powrót do komentarzy