UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

nawet sklepu się tu nie opłaca otwierać dla niektórych sieci. takie miasto jak i portel-ogłozenia typu sprzedam używane słoiki i artykuł nareszcie weekend wiszący do wtorku. kpina.

misiek778

Anuluj