Wybrany wątek opinii
Pójdę na głosowanie i na złość PIS-owcom oddam głos na Trzaskowskiego. Lokale są czynne 14 godzin i każdy znajdzie czas, aby zagłosować. PIS zaczyna sterować ludźmi jak kiedyś PZPR - odgórnie nakazami i zakazami, bardzo mi się to nie podoba. Trzeba zmienić wodza, bo inaczej czeka nas zagłada.
Do moderacji
Odpowiedz
31
29
@liuch>SKJn - Jakis ty odwazny
Do moderacji
Odpowiedz
3
0