UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Pójdę na głosowanie i na złość PIS-owcom oddam głos na Trzaskowskiego. Lokale są czynne 14 godzin i każdy znajdzie czas, aby zagłosować. PIS zaczyna sterować ludźmi jak kiedyś PZPR - odgórnie nakazami i zakazami, bardzo mi się to nie podoba. Trzeba zmienić wodza, bo inaczej czeka nas zagłada.

liuch>SKJn