Wybrany wątek opinii
Ze wszystkich zdjęć najpiękniejsze jest ostatnie - z dłonią tej Pani;
palce wyrzeźbione przez największego artystę - Naturę.
Pozdrawiam.
Do moderacji
Odpowiedz
2
0
@connoisseur - za duzo cyckow w tle sie naogladales :D
Do moderacji
Odpowiedz
1
3