Wybrany wątek opinii

Ze wszystkich zdjęć najpiękniejsze jest ostatnie - z dłonią tej Pani; palce wyrzeźbione przez największego artystę - Naturę. Pozdrawiam.
connoisseur (2020.07.09)
@connoisseur - za duzo cyckow w tle sie naogladales :D
(2020.07.09)
Powrót do komentarzy