UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ze wszystkich zdjęć najpiękniejsze jest ostatnie - z dłonią tej Pani; palce wyrzeźbione przez największego artystę - Naturę. Pozdrawiam.

connoisseur

Anuluj