UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jacy oni są żałośni :D A jeszcze bardziej zalosni są Ci, którzy na nich glosowali, macie co chcieliście, płacz urzędników bo kasa pusta i brakuje na premię, winą obarczaja oczywiście nie siebie tylko Kaczora haha jak mi brakuje kasy to pracuje, A nie zwalam wine na kogoś innego nieudacznicy
A.Boczek