Wybrany wątek opinii
Kiedy te reparacje? Rząd swego czasu zapowiedział działania w tym temacie. Powstała specjalna komisja, która niby cały czas pracuje. Ale kiedy w końcu efekty? Za co w tej komisji biorą kasę? Chyba trzęsą jednak galotami przed Niemcami. Mocni w buzi. Niemcom nie można tej kwestii odpuścić.
Do moderacji
Odpowiedz
5
6
@HansSolo - PiS daje choc nadzieje, natomiast PO sama chce DAC odszkodowania Niemcom za II wojne swiatowa Garbusiarz cyklista
Do moderacji
Odpowiedz
4
7
@Zbyszek1 - Zbyniu, a tak poza tym, to wszyscy w domu zdrowi?
Do moderacji
Odpowiedz
2
1