UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Kiedy te reparacje? Rząd swego czasu zapowiedział działania w tym temacie. Powstała specjalna komisja, która niby cały czas pracuje. Ale kiedy w końcu efekty? Za co w tej komisji biorą kasę? Chyba trzęsą jednak galotami przed Niemcami. Mocni w buzi. Niemcom nie można tej kwestii odpuścić.

HansSolo