Wybrany wątek opinii

Wspaniały cykl informacyjno - historyczn: domy z cegły kryte dachówką, a nie słomą, rozbudowany przemysł, obiekty sportowe, statki do Krynicy Morskiej i wszystko to dzięki mądrości i pracowitości Niemców. A myśmy zaorali ich cmentarze, zrobili Park Traugutta, a na Agrykoli kościół zostawił sobie kute ogrodzenia, bramy, obiekty budowlane i piękny krzyż z Chrystusem i to im nie przeszkadzało faryzeusze. @ Elbing
(2020.07.04)
i puscili uch z dymem w obozach
(2020.07.04)
Nie Niemców tylko Mennonitów z Holandii, poza tym w Elblągu oprócz Niemców mieszkało wielu Polaków, Anglików, Włochów czy Szwajcarów i Żydów i oni też mają duży wkład w rozwój miasta.
(2020.07.04)
to wcale niepodobne,
(2020.07.04)
Powrót do komentarzy