UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nie Niemców tylko Mennonitów z Holandii, poza tym w Elblągu oprócz Niemców mieszkało wielu Polaków, Anglików, Włochów czy Szwajcarów i Żydów i oni też mają duży wkład w rozwój miasta.
Nie Niemców tylko Mennonitów z Holandii, poza tym w Elblągu oprócz Niemców mieszkało wielu Polaków, Anglików, Włochów czy Szwajcarów i Żydów i oni też mają duży wkład w rozwój miasta.