UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
No to już jest naprawdę skandal - w następnym meczu proponuję wystawić 13latków, żeby nie psuć planów prezesa i prezydenta.
Referendum2020
No to już jest naprawdę skandal - w następnym meczu proponuję wystawić 13latków, żeby nie psuć planów prezesa i prezydenta.
Referendum2020