UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
portel nie mieliscie ciekawszego zdjecia tylko pokazujecie czytelnikom posrednio faka, gdziescie sie chowali w Elblagu czyco ?
portel nie mieliscie ciekawszego zdjecia tylko pokazujecie czytelnikom posrednio faka, gdziescie sie chowali w Elblagu czyco ?