UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Cebula dalej jesteśmy w grze o 1 lige????? Hahahaha i gra naszej zdolnej młodzieży coraz bardziej się zazebia :D w następnym sezonie spadek na milion procent :(
Zdzichu Marynarz
Cebula dalej jesteśmy w grze o 1 lige????? Hahahaha i gra naszej zdolnej młodzieży coraz bardziej się zazebia :D w następnym sezonie spadek na milion procent :(
Zdzichu Marynarz