UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Cebula dalej jesteśmy w grze o 1 lige????? Hahahaha i gra naszej zdolnej młodzieży coraz bardziej się zazebia :D w następnym sezonie spadek na milion procent :(

Zdzichu Marynarz

Anuluj