UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
nie cieszcie się tak bo Trzaskowski wygra i skończy z tym idiotycznym przekopem, marnowanie pieniędzy bez sensu, głosujcie na Rafała
emeryt Elblag
nie cieszcie się tak bo Trzaskowski wygra i skończy z tym idiotycznym przekopem, marnowanie pieniędzy bez sensu, głosujcie na Rafała
emeryt Elblag