UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

nie cieszcie się tak bo Trzaskowski wygra i skończy z tym idiotycznym przekopem, marnowanie pieniędzy bez sensu, głosujcie na Rafała

emeryt Elblag

Anuluj