UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Skoro każdy inny kandydat olał to miasteczko na mapie to milo ze choc 1 Elblag zauwazyl, śmiać sie chce tylko z tych co wieszali dumnie banery na swoich domach a zostali oficjalnie olani więc swoje chamskie komentarze wylewać na tych co mieli elblazan w zadzie