Wybrany wątek opinii

Chyba milicjant. Za rzadow pis nie ma juz policji, tylo milicja
sapek (2020.06.23)
@sapek - Za rządów PIS jest pisolicja
(2020.06.23)
@sapek - Chyba kaczy OMON
Acab1234 (2021.05.01)
Powrót do komentarzy