UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Trasa bardzo fajna i raczej bezpieczna jednak nawierzchnia drogi na Jelenią Dolinę jest w koszmarnym stanie i powinna być wyłączona z ruchu. A na Smokach jeden wielki śmietnik. W jeziorku oczywiście zakaz kąpieli.
Jamess