UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Trasa bardzo fajna i raczej bezpieczna jednak nawierzchnia drogi na Jelenią Dolinę jest w koszmarnym stanie i powinna być wyłączona z ruchu. A na Smokach jeden wielki śmietnik. W jeziorku oczywiście zakaz kąpieli.

Jamess

Anuluj