Wybrany wątek opinii
W 1937 elblążan tu nie było tylko poczwarki = niemcy przepoczwarzający się w faszystów !!!
Do moderacji
Odpowiedz
6
15
@już było gorąco - jak sajanie w dragon balu, zamienili sie w nadludzi o blad wlosach i niebieskich oczach :D
Do moderacji
Odpowiedz
0
4
@już było gorąco - nazistow
Do moderacji
Odpowiedz
3
5