Wybrany wątek opinii

W 1937 elblążan tu nie było tylko poczwarki = niemcy przepoczwarzający się w faszystów !!!
już było gorąco (2020.06.20)
@już było gorąco - jak sajanie w dragon balu, zamienili sie w nadludzi o blad wlosach i niebieskich oczach :D
(2020.06.20)
@już było gorąco - nazistow
(2020.06.20)
Powrót do komentarzy