UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
W 1937 elblążan tu nie było tylko poczwarki = niemcy przepoczwarzający się w faszystów !!!
już było gorąco
W 1937 elblążan tu nie było tylko poczwarki = niemcy przepoczwarzający się w faszystów !!!
już było gorąco