Wybrany wątek opinii
Rok temu robili wszystko żeby egzamin się nie odbył, a dzisiaj. .. rodzice pamiętają!
Do moderacji
Odpowiedz
3
7
O czym?
Do moderacji
Odpowiedz
4
0
@E... - O tym, że pan dyrektor M był nieformalnym przywódcą strajku w Elblągu i robił wszystko, żeby egzamin się nie odbył i o tym, jak traktował nauczycieli, którzy nie strajkowali i którzy przyszli przeprowadzić egzamin w jego szkole.
https://www.portel.pl/wiadomosci/osmoklasisci-polamania-pior/111189?wt=1096566#koment
Do moderacji
Odpowiedz
3
0