Wybrany wątek opinii

Rok temu robili wszystko żeby egzamin się nie odbył, a dzisiaj. .. rodzice pamiętają!
(2020.06.18)
O czym?
E... (2020.06.18)
@E... - O tym, że pan dyrektor M był nieformalnym przywódcą strajku w Elblągu i robił wszystko, żeby egzamin się nie odbył i o tym, jak traktował nauczycieli, którzy nie strajkowali i którzy przyszli przeprowadzić egzamin w jego szkole. https://www.portel.pl/wiadomosci/osmoklasisci-polamania-pior/111189?wt=1096566#koment
(2020.06.19)
Powrót do komentarzy