UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@E... - O tym, że pan dyrektor M był nieformalnym przywódcą strajku w Elblągu i robił wszystko, żeby egzamin się nie odbył i o tym, jak traktował nauczycieli, którzy nie strajkowali i którzy przyszli przeprowadzić egzamin w jego szkole. https://www.portel.pl/wiadomosci/osmoklasisci-polamania-pior/111189?wt=1096566#koment


Anuluj