UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ta kobieta mieszka przy sadowej. Mieszkalam tam i nigdy bym nie pomyślała, ze to może mi przeszkadzac. Wrecz przeciwnie.

107107

Anuluj