Wybrany wątek opinii

W pierwszej chwili myślałem, że to te VW z Wiktorowa, tam też są wielokolorowe na obcych numerach, które często lądują w rowach.
(2020.06.08)
Za ładny na Wiktorowo. Wiktorowscy i Wikrowscy rajdowcy używają pojazdów z ubiegłego wieku.
(2020.06.10)
Powrót do komentarzy