UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
W pierwszej chwili myślałem, że to te VW z Wiktorowa, tam też są wielokolorowe na obcych numerach, które często lądują w rowach.
W pierwszej chwili myślałem, że to te VW z Wiktorowa, tam też są wielokolorowe na obcych numerach, które często lądują w rowach.