UWAGA!
[X]lub zarejestruj konto na portElu.
Bardzo fajna trasa, ale w artykule brak chociazby podania jej dlugości w km i orientacyjnego czasu przejazdu. Elblag ma naprawdę świetne polożenie i piekne okolice, ale niestety malo i nieumiejetnie rozreklamowane turystycznie co jest winą kolejnych władz miasta i okolicznych miejscowości, nie mówiąc już o radnych i poslach. Gdyby bylo innaczej droga nad Zalewem z Tolkmicka do Fromborka już dawno by funkcjonowala, miedzy Gorą Chrobrego, a Gęsia dzialalaby kolejka linowa, a na wspomnianym Chrobrym stalby Zajazd z tarasem widokowym, gdzie elblązanie spotykaliby się w weekendy na obiadach rodzinnych. Niestety Elbląg i okolice to przyklad niewykorzystanych szans, Może przekop coś tu zmieni w co raczej wątpię, bo ludzie decyzyjni niestety nie ci na jakich Nasze Miasto zasługuje.