Wybrany wątek opinii
Ludzie z natury są niewdzięczni i nie warto im pomagać.
Do moderacji
Odpowiedz
6
9
Człowiek z natury to właśnie jest dobry. Jest takie przysłowie, że każdy mówi o sobie.
Do moderacji
Odpowiedz
5
0