Wybrany wątek opinii

Ludzie z natury są niewdzięczni i nie warto im pomagać.
(2020.06.02)
Człowiek z natury to właśnie jest dobry. Jest takie przysłowie, że każdy mówi o sobie.
Dobro zwycięża (2020.06.03)
Powrót do komentarzy