Wybrany wątek opinii
Fajne sa te felietony takie o niczym i pitu pitu. .. Nic ale to nic z nich nie wynika. Niech Pani sobie pisze bo pisac kazdy moze. Szkoda czasu na te wypociny.
Do moderacji
Odpowiedz
3
8
Moze i wypociny ale i fakty
Do moderacji
Odpowiedz
3
3