Wybrany wątek opinii

Fajne sa te felietony takie o niczym i pitu pitu. .. Nic ale to nic z nich nie wynika. Niech Pani sobie pisze bo pisac kazdy moze. Szkoda czasu na te wypociny.
(2020.05.30)
Moze i wypociny ale i fakty
(2020.05.30)
Powrót do komentarzy