UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Fajne sa te felietony takie o niczym i pitu pitu. .. Nic ale to nic z nich nie wynika. Niech Pani sobie pisze bo pisac kazdy moze. Szkoda czasu na te wypociny.
Fajne sa te felietony takie o niczym i pitu pitu. .. Nic ale to nic z nich nie wynika. Niech Pani sobie pisze bo pisac kazdy moze. Szkoda czasu na te wypociny.