UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Fajne sa te felietony takie o niczym i pitu pitu. .. Nic ale to nic z nich nie wynika. Niech Pani sobie pisze bo pisac kazdy moze. Szkoda czasu na te wypociny.


Anuluj