UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
BMW !!!! Sezon uważam za otwarty w naszym mieście i okolicznych wiochach trochę jest ale wkrótce życie zweryfikuje ich możliwości !!!!!
Polak były mieszkaniec
BMW !!!! Sezon uważam za otwarty w naszym mieście i okolicznych wiochach trochę jest ale wkrótce życie zweryfikuje ich możliwości !!!!!
Polak były mieszkaniec