Wybrany wątek opinii
Bo powine byc obowiazkowe badania dla kierowcow co 2lata tylko oczywiscie darmowe powyzej 60 roku
Do moderacji
Odpowiedz
7
23
@Kozikkk - przecież ten kierowca ma 47 lat
Do moderacji
Odpowiedz
7
1