UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Bo powine byc obowiazkowe badania dla kierowcow co 2lata tylko oczywiscie darmowe powyzej 60 roku
Kozikkk
Bo powine byc obowiazkowe badania dla kierowcow co 2lata tylko oczywiscie darmowe powyzej 60 roku
Kozikkk