Wybrany wątek opinii

Gra przy pustych trybunach bezsensu!!!
(2020.05.12)
właśnie dobrze, bo nikt przy zdrowych zmysłach nie kupi biletu nawet za 0,50 zł na takie coś, na zapyziałą olimpię
(2020.05.12)
Pisz za siebie trolu. Ja kupię. I co teraz napiszesz?
TT (2020.05.12)
Zapyziala to masz morde, dobrze ze nosisz maske jak idiota to jej nie widac
Kibic OE (2020.05.12)
Powrót do komentarzy