Wybrany wątek opinii
Gra przy pustych trybunach bezsensu!!!
Do moderacji
Odpowiedz
4
9
właśnie dobrze, bo nikt przy zdrowych zmysłach nie kupi biletu nawet za 0,50 zł na takie coś, na zapyziałą olimpię
Do moderacji
Odpowiedz
2
15
Pisz za siebie trolu. Ja kupię. I co teraz napiszesz?
Do moderacji
Odpowiedz
10
2
Zapyziala to masz morde, dobrze ze nosisz maske jak idiota to jej nie widac
Do moderacji
Odpowiedz
7
1