UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
właśnie dobrze, bo nikt przy zdrowych zmysłach nie kupi biletu nawet za 0,50 zł na takie coś, na zapyziałą olimpię
właśnie dobrze, bo nikt przy zdrowych zmysłach nie kupi biletu nawet za 0,50 zł na takie coś, na zapyziałą olimpię