Wybrany wątek opinii

to byly czasy teraz zycie jest w miescie
(2020.05.09)
No właśnie, że nie. W mieście z roku na rok życia jest coraz mniej. Przymusowa kwarantanna nie zmieniła Elbląga zanadto. I bez niej wieczorami mało kogo widać na ulicach.
(2020.05.09)
Powrót do komentarzy