Wybrany wątek opinii
to byly czasy teraz zycie jest w miescie
Do moderacji
Odpowiedz
8
0
No właśnie, że nie. W mieście z roku na rok życia jest coraz mniej. Przymusowa kwarantanna nie zmieniła Elbląga zanadto. I bez niej wieczorami mało kogo widać na ulicach.
Do moderacji
Odpowiedz
5
1