UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

No właśnie, że nie. W mieście z roku na rok życia jest coraz mniej. Przymusowa kwarantanna nie zmieniła Elbląga zanadto. I bez niej wieczorami mało kogo widać na ulicach.


Anuluj