UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Nie narzekać, było słuchać WWF, a nie obśmiewać, jak norki. Srebrny Potok to była unikatowa, naturalna i piękna rzeka - duma tego chorego miasta. Teraz, a w szczególności po realizacji drugiego etapu będziemy mieli betonową rynnę z kilkoma pseudozbiornikami, wypełnionymi mułem i śmierdzącą wodą. Wycięte buki, jak damy im szansę to będą takie same za 200 lat.