Wybrany wątek opinii
Jak na razie to się płakać chce za tym co było a co jest. Wycięte wszystkie buki w pień. Kto na to zezwolił.
Do moderacji
Odpowiedz
38
5
To ci tam się dzieł to powinno być miejscem protestu "zielonych". To jakiś koszmar. Kto za to odpowiada. Szlak wymagał naprawy w kilku miejscach a wyrabano "autostradę"przez całą bażantarnie!!! Krajobraz księżycowy!
Do moderacji
Odpowiedz
13
1