UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
To ci tam się dzieł to powinno być miejscem protestu "zielonych". To jakiś koszmar. Kto za to odpowiada. Szlak wymagał naprawy w kilku miejscach a wyrabano "autostradę"przez całą bażantarnie!!! Krajobraz księżycowy!