UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

To ci tam się dzieł to powinno być miejscem protestu "zielonych". To jakiś koszmar. Kto za to odpowiada. Szlak wymagał naprawy w kilku miejscach a wyrabano "autostradę"przez całą bażantarnie!!! Krajobraz księżycowy!


Anuluj