UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

A Ty wszystko za darmo robisz?? Działalność Caritas to też koszty. A Ciebie ta akcja teoretycznie nic nie kosztowała. Więc siedź cicho. Zobacz ile zarabiają "na pomocy"innym fundacje prywatne np. .. a zresztą nie będę robił reklamy stacją tv.