Wybrany wątek opinii
Nie mieszkały tam dwie osoby tylko cztery, lekka różnica jest.
Do moderacji
Odpowiedz
5
3
Nie było cie na miejscu więc się nie wypowiadaj się i mieszkały tam 2 osoby matka z córką
Do moderacji
Odpowiedz
2
3
Myślę że to nie robi roznicy ile osób zamieszkiwało budynek, jednak należy zwrócić uwagę na to iż pożar zaczął się na strychu a nie na dachu a to jest zasadnicza różnica.
Do moderacji
Odpowiedz
1
3
@Analfabeta - Pewnie gorejący ptak usiadł na dachu i zapaliły się dachówki. :-D
Do moderacji
Odpowiedz
2
3