UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

tyle dziurawych chodników w centrum miasta, a tu proszę od razu chodniki, bo jaśnie pan Wójcik ma wykupioną większość mieszkań, jak to milutko


Anuluj