UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
tyle dziurawych chodników w centrum miasta, a tu proszę od razu chodniki, bo jaśnie pan Wójcik ma wykupioną większość mieszkań, jak to milutko
tyle dziurawych chodników w centrum miasta, a tu proszę od razu chodniki, bo jaśnie pan Wójcik ma wykupioną większość mieszkań, jak to milutko