Wybrany wątek opinii
"Inwestycja ma kosztować 900 tysięcy złotych. Prezydent miasta złożył wniosek o jej dofinansowanie. Z sukcesem. 'a ten Pis ponoć taki zły, nie daje na nic kasy ? Jak to jest w końcu Panie Wróblewski ??
Do moderacji
Odpowiedz
19
19
PiS laski nie robi - to nie ich pieniądze. Wytrzeźwiej Kryśka.
Do moderacji
Odpowiedz
11
9