UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

"Inwestycja ma kosztować 900 tysięcy złotych. Prezydent miasta złożył wniosek o jej dofinansowanie. Z sukcesem. 'a ten Pis ponoć taki zły, nie daje na nic kasy ? Jak to jest w końcu Panie Wróblewski ??

Kryśka 123 głosy .