UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Droga redakcjo i czytelnicy. A co z DK22 w kierunku Malborka? Rząd utopił wszystkie pieniądze w socjal, 500plus na bombelki, a na inwestycje, które rozwijają gospodarkę NIE MA! Oby tak dalej wyborcy, Wam te 500 i 13stki bokiem wyjdą. Wspomnicie moje słowa na jesień jak kryzys wejdzie partyzantem do Polski.
Goscu8483