Wybrany wątek opinii
Brak profesjonalizmu radnych bezradnych.Przez tchórzostwo personelu,który poszedł na L4 zamykają izbę.Teraz wszystkich pijaków będą wozić na komendę i będą nimi zapełniać cele.Przez to do innych miast będzie trzeba wozić sprawców.Radni bez mózgu..pukpuk
Do moderacji
Odpowiedz
10
1
Tchórzostwem tego nazwać nie można. Realna sytuacja zagrożenia zdrowia i życia.
Do moderacji
Odpowiedz
7
0