Wybrany wątek opinii

Brak profesjonalizmu radnych bezradnych.Przez tchórzostwo personelu,który poszedł na L4 zamykają izbę.Teraz wszystkich pijaków będą wozić na komendę i będą nimi zapełniać cele.Przez to do innych miast będzie trzeba wozić sprawców.Radni bez mózgu..pukpuk
Królewiecka (2020.04.16)
Tchórzostwem tego nazwać nie można. Realna sytuacja zagrożenia zdrowia i życia.
(2020.04.16)
Powrót do komentarzy