UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Brak profesjonalizmu radnych bezradnych.Przez tchórzostwo personelu,który poszedł na L4 zamykają izbę.Teraz wszystkich pijaków będą wozić na komendę i będą nimi zapełniać cele.Przez to do innych miast będzie trzeba wozić sprawców.Radni bez mózgu..pukpuk

Królewiecka