Wybrany wątek opinii

@xmena - Zawszawiony bezdomny jest również obywatelem, często więcej wartym niż ty sam
AllahAkhbar (2020.04.16)
No przecież ci "więcej warci pijcy " płaca podatki jak przykładny obywatel. I NALEZY mu się tomograf glowy co tydzień bo po pijaku wyrznie w krawężnik. A Ty obrońco pijaków przez to czekasz rok w kolejce do lekarza lub właśnie na wyżej wymienione badanie. Obrońca uciśnionych się znalazł...
Balbinka (2020.04.16)
Powrót do komentarzy