UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
No przecież ci "więcej warci pijcy " płaca podatki jak przykładny obywatel. I NALEZY mu się tomograf glowy co tydzień bo po pijaku wyrznie w krawężnik. A Ty obrońco pijaków przez to czekasz rok w kolejce do lekarza lub właśnie na wyżej wymienione badanie. Obrońca uciśnionych się znalazł...
Balbinka